4 Komentarze

O mnie

Jakieś 12 lat temu zaczęła się moja fascynacja biżuterią.   Jestem znawcą pereł i towaroznawcą kamieni i biżuterii. Mam za sobą doświadczenie w  pracy ze starą biżuterią w renomowanej galerii biżuterii antykwarycznej Desa Unicum oraz jako indywidualny konsultant. Gromadząc swoją prywatną kolekcję kamieni i biżuterii podróżowałam po świecie, kupując fascynujące mnie  okazy. Przy okazji zdobywałam wiedzę o jubilerstwie u różnych specjalistów i ekspertów. Wiem doskonale jak odróżnić dobrą biżuterię od tej źle wykonanej i na czym polega kunszt jubilerski. Sprowadzam również na zamówienie szlachetne kamienie, perły i biżuterię.

Reklamy

4 comments on “O mnie

  1. witam, posiadam zegarek na biurko cartiera, otrzymałam go w spadku, interesuje mnie jego wartość, czy jest Pani w stanie mi pomóc? ewentualnie gdzie powinnam się udać by otrzymać taką informację? pozdrawiam

    • Wycena zegarków zwykle jest robiona w dwóch etapach. Wycena mechanizmu i wycena koperty czy też obudowy zewnętrznej o ile te drugie mają wartość jubilerską. W Warszawie uznanym znawcą mechanizmów jest pan Marek Biń rezydujący na Świętojerskiej 16 oraz dla większych – skrzynkowych mechanizmów pan Marek Perehuda z ulicy Nowowiejskiej 10.Za wycenę niestety trzeba zapłacić. Z ekspertyzą od zegarmistrza należałoby się udać do jednego z domów antykwarycznych specjalizujących się w wycenach jubilerskich. Ja polecam Desę Unicum na Nowym świecie w Warszawie, znam tam ekspertów. Jeśli zależy Pani jedynie na wycenie „słownej” zapewne nie poniesie Pani żadnych kosztów. Niestety nie znam osoby, która byłaby w stanie fachowo ocenić mechanizm i pracę artysty złotnika jednocześnie.Pozdrawiam.

  2. Gdzie mogę ocenić perły osadzone w kolczykach ze złota. Stary wyrób rosyjski.Pozdrawiam. Małgorzata

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: